love me love me,say than you love me.fool mlove fool 中文歌词me,oh how you do mekiss kiss me,say that you miss~

了解这首单曲?。
很遗憾,获取榜单时发生错误。请稍后再试。
了解更多内容
收听、购买或分享
添加到音乐库
<b data-count="9,995
次音乐记录
<b id="listenerCount" data-count="2,542
You don't know how you took itYou just know what you gotOh Lordy you've been stealingFrom the thieves and you got caught
订阅我们的 Twitter 更新
从 @lastfm 获得最新动态和消息
I love live version from &Edge's Picks from U2360&.
This is probably the only good thing that came from Schumacher's &Batmans&.
i have problems with u2, but like this one [3]
best song U2 ever [4]
best song U2 ever [3]
best song U2 ever [2]
best song U2 ever
My fav song of U2
trippy video. [2]
Does is sounds like the band Garbage have a similar song? The vibe in the middle of the song
I went through 3 copies of this soundtrack growing up.
Soooooooo gooooood!!!
EPIC ONE!!!!!
Batman Forever &3
The Batman Forever soundtrack was flawless. The movie, on the other hand, was beyond terrible.
A great song by U2 from the time when Bono did not just
do &O-o-o-o-o! and &Ye-ye-ye-yeah!&
great song to an awful movie
Super Dark !!!
Amazing composition
Batman Forever.求MISSing U 西野加奈 罗马音_百度知道
求MISSing U 西野加奈 罗马音
no matter what I doCome back to meKiss me one more timeI&#39;ll stay here for you) 谁よりも (I wanna give you all my love) da re yo ri mo (I wanna give you all my love) 优しくできるのに(It&#39;m crying for you) sa yo na ra ga (I&#39;ll stay here for you) mo do re ta ra (I&#39, again) サヨナラが (I&#39,no matter what I do Come back to me Kiss me one more time I&#39;ll stay here for you)
如果能够重新来过谁よりも(I wanna give you all my love)
我可以比任何人优しくできるのに(It&#39;m crying for you) sa yo na ra ga (I&#39?何を想ってるの;ll sing for you)
再一次戻れたら(I&#39? 今君はどこにいるの;m just thinking of you Oh 暧昧な理由 闻けないまま ai mai na ri yuu
ki ke nai ma ma眠れない夜 何度越えても ne mu ne nai yo ru
nan do ko e te mo会いたい 胸が痛いよ ai tai
mu ne ga i tai yoOh boy?(I just want go on
即使想试著微笑, I always feel just the same)
一滴滴的こぼれてふるえる
如针般的刺痛了我もう一度(I&#39, again)サヨナラが(I&#39, I always feel just the same) こぼれてふるえる ko bo re te fu ru e ru立ち止まる (I&#39;m just thinking of you Oh暧昧な理由 闻けないまま
我不会去问 跟我暧昧的理由眠れない夜 何度越えても
渡过了 无数个失眠的夜晚会いたい 胸が痛いよ
我心好痛Om calling your name)
在我心中この胸に(Oh;m calling your name) hi to shi zu ku (I&#39;ll sing for you) 时间たち (I&#39;m calling your name)この胸に (Oh;s hard to say good bye)
都还要更温柔I&#39;t know what to do)特别な二人だって ずっと信じていたのに
我一直相信 我们两人是独特的Where&#39, I always feel just the same) ko no mu ne ni (Oh;m crying for youI know I love you babeIs love?今君はどこにいるの;m crying for youI know I love you babeIll sing for you)
站在这里时间たち(I&#39;ll sing for you)戻れたら (I&#39;ll sing for you)
再一次戻れたら(I&#39?帰れない场所があると 初めて知ったよ
第一次知道 我也有回不去的地方(I just wans hard to say good bye) 新しいブレスつけてみても a ta ra shii bu re su tsu ke te mi te mo君からのメッセージ 消してみても ki mi ka ra no me sse-ji ke shi re mi te mo 笑ってみても… can&#39;ll stay here for you)
如果能够重新来过谁よりも(I wanna give you all my love)
我可以比任何人优しくできるのに(It&#39, again) サヨナラが (I&#39?在想些什麼;t know what to do) 特别な二人だって ずっと信じていたのに to ku be tsu na fu ta ri da tte
zu tto shin ji te i ta no niWhere&#39;ll sing for you) mou i chi do (I&#39, now I&#39;m calling your name)
在我心中この胸に(Oh;ll stay here for you)
时间明日には(I wanna give you all my love)
不知是否可以歩き出せるのかな
向明天跨出一步まなざしに 指先に くちびるに 心に 在视线所及 在手指所指处 在唇上 在心底あの场所に あの歌に
在那个地方 在那首歌今も 君を感じてるよ
现在 我都还能感觉到你I&#39, I always feel just the same)
一滴滴的こぼれてふるえる
如针般的刺痛了我立ち止まる(I&#39;ll stay here for you) 明日には (I wanna give you all my love) a shi ta ni wa
(I wanna give you all my love) 歩き出せるのかな a ru ki da se ru no ka naまなざしに 指先に くちびるに 心にma na za shi ni
yu bi sa ki ni
ku chi bi ru ni
ko ko ro ni あの场所に あの歌に a no ba sho ni
a no u ta ni今も 君を感じてるよ i ma mo ki mi wo kan ji te ru yoI&#39;ll sing for you)戻れたら (I&#39?
你现在在哪呢;m still missing you(I don&#39;m missing you =============================================================もう戻れないの 分かってても mou mo do re nai no
wa ka tte temo気がつけば Flash back 强がっても ki ga tsu ke ba Flash back
tsu yo ga tte mo君だけをまだ今でも ki mi da ke wo ma da i ma de moI&#39;t go on wa ra tte mi te mo …can&#39;t know what to do)じゃれ合って何度もKissしたり
每次见面都会亲亲我くだらないことでケンカしたり
为了一些小事情吵的不可开交Where&#39.;s love? 帰れない场所があると 初めて知ったよ ka e re nai ba sho ga a ru to
ha ji me te shi tta yo(I just wanll sing for you) ta chi to ma ru (I&#39;m crying for you) ひとしずく (I&#39;m crying for you) ひとしずく (I&#39;ll stay here for you) ji kan ta chi (I&#39;m missing youこんなにも心が
不论我的心叫んでも届かない
在怎麼呼喊都传不到你那この思い抱いたままずっと
一直抱著这样的思念离さないから
离不开もう一度(I&#39, I always feel just the same) こぼれてふるえる ko bo re te fu ru e ruもう一度 (I&#39;m still missing you (I don&#39, again)サヨナラが(I&#39;s love? i ma ki mo wa do ko ni i ru no
na ni wo o mo tte ru no(I just wanna stay by your side.何も変わらないよ
一切都不会有所改变(I don&#39;m crying for you)
再见这句话ひとしずく(I&#39;m crying for you)
再见这句话ひとしずく(I&#39, now I&#39;ll sing for you) mou i chi do (I&#39;ll stay here for you) mo do re ta ra (I&#39;t go on何も変わらないよ na ni mo ka wa ra nai yo(I don&#39;s hard to say good bye)
都还要更温柔新しいブレスつけてみても
想过如果能有新的刺激君からのメッセージ 消してみても
就算把来自你的消息全部删除笑ってみても… can&#39.;t know what to do) じゃれ合って何度もKissしたり ja re a tte nan do mo Kiss shi ta riくだらないことでケンカしたり ku da ra nai ko to de ken ka shi ta riWhere&#39? 何を想ってるの;m calling your name)この胸に (Oh;m missing you こんなにも心が kon na ni mo ko ko ro ga叫んでも届かない sa ken de mo to do ka naiこの思い抱いたままずっとko no o mo i da i ta ma ma zu tto 离さないから ha na sa nai ka raもう一度 (I&#39,no matter what I doCome back to meKiss me one more timeI&#39;m calling your name) hi to shi zu ku (I&#39, I always feel just the same) ko no mu ne ni (Oh;s hard to say good bye) ya sa shi ku de ki ru no ni (It&#39;m crying for you I know I love you babe I think of youもう戻れないの 分かってても
就算早已知道 已经回不去了気がつけば Flash back 强がっても 多花点心思 Flash back 就算是逞强君だけをまだ今でも
至今你依然是我的唯一I&#39
其他类似问题
等待您来回答
下载知道APP
随时随地咨询
出门在外也不愁我想知道一首歌名,我只知道一点歌词 歌词:love me love me....kiss me kiss me......._百度知道
我想知道一首歌名,我只知道一点歌词 歌词:love me love me....kiss me kiss me.......
提问者采纳
我知道有两首可能Justin Bieber - Love MeKaty Perry - ET
提问者评价
是justin Bieber - Love Me谢谢
其他类似问题
kiss的相关知识
按默认排序
其他2条回答
She loves me not He loves me., He loves me not She loves me, she loves me He loves me, He loves me not She loves me, It’s almost like I don’t even know myself Now I have to choose I don’t know what to do He loves me, She loves me not He loves me. No where to turn, He loves me not She loves me., He loves me not She loves me., He loves me not She loves me, I had to try Living my life on the other side Now I’m so confused I don’t know what to do He loves me, He loves me not She loves me, She loves me not He loves me, She loves me not He loves me, She loves me not Loves me not, He loves me not She loves me. I started blurring the lines Because I didn’t care I started crossing the line Cause you were never there No where to turn., She loves me not He loves me?I complicated our lives By falling in love with him I complicated our lives Now I’m losing my only friend I don’t know why, No one to help, He loves me not She loves me, She loves me not He loves me, No one to helplove me not, It’s almost like I don’t even know myself Now I have to choose I don’t know what to do He loves me., He loves me not She loves me., He loves me not She loves me
应该是这首
justin bieber - love memy friends say i&#39;m a fool to thinkthat you&#39;re the one for mei guess i&#39;m just a sucker for love&#39;cuz honestly the truth is thatyou know i&#39;m never leavin&#39;&#39;cuz you&#39;re my angel sent from abovebaby you can do no wrongmy money is yoursgive you little more because i love yalove yawith me, girl, is where you belongjust stay right herei promise my dear i&#39;ll put nothin above yaabove yalove me, love mesay that you love mefool me, fool meoh how you do mekiss me, kiss mesay that you miss metell me what i wanna heartell me you love melove me, love mesay that you love mefool me, fool meoh how you do mekiss me, kiss mesay that you miss metell me what i wanna heartell me u love mepeople try to tell mebut i still refuse to listen&#39;cuz they don&#39;t get to spend time with youa minute with you is worth more thana thousand days without your loveoh your loveohbaby you can do no wrongmy money is yoursgive you little more because i love yalove yawith me, girl, is where you belongjust stay right herei promise my dear i&#39;ll put nothin above yaabove yalove me, love mesay that you love mefool me, fool meoh how you do mekiss me, kiss mesay that u miss metell me what i wanna heartell me you love melove me, love mesay that you love mefool me, fool meoh how you do mekiss me, kiss mesay that u miss metell me what i wanna heartell me you love memy heart is blind but i don&#39;t care&#39;cuz when i&#39;m with youeverything has disappearedand every time i hold you neari never wanna let you go
等待您来回答
下载知道APP
随时随地咨询
出门在外也不愁}

我要回帖

更多关于 love fool 中文歌词 的文章

更多推荐

版权声明:文章内容来源于网络,版权归原作者所有,如有侵权请点击这里与我们联系,我们将及时删除。

点击添加站长微信