dai gdai si wa 日语you

Access denied | doujin.moemilk.com used Cloudflare to restrict access
Please enable cookies.
What happened?
The owner of this website (doujin.moemilk.com) has banned your access based on your browser's signature (3eff8-ua98).Kazuma Asogi (Asogi Kazuma)
Dai Gyakuten Saiban: Naruhodou Ryuunosuke no Bouken Images
53 anime images in gallery. Tagged under
Asogi Kazuma
Kazuma Asogi
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Kazuma Asogi
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
Asogi Kazuma
Kazuma Asogi
Kazuma Asogi
Kazuma Asogi
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
page 1 of 3
Some content is for members only, please
to see all content.
Kazuma Asogi
Asogi Kazuma
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. .Notice_Get You(韩文版) LRC动态歌词下载 - 一听音乐网
:h5.1ting.com
歌手《》 - 专辑《》 - 歌词《》
在线试听歌曲《》
Notice - Get You(韩文版) 歌词
get you词曲:Notice演唱:Noticek niao l bao sun gan nai ma mai gou qin da k niao n da nai si ta yimai liao gi nem qiao wei te ga gie b qi e ma lao n mou tai ke niang wan biao kaiceng sun nai se goodgirl pa mai n bad girl ao dao niao jia gi lai ka gou xi b gai man d le(1,2,3 uh uh?) x3 (1,2,3 give me that)woo~ woo~get you get you get you onturn me turn me turn me onwoo~ woo~you know it know it know it girli'm gonna get youturn it up zhun bi duai se turn it up nan ba jiao seturn it up mi qi dou lou c c c crazy loveturn it up na gu hai zhuo turn it up na sa liao zhuoturn it up nao ga gai hai zhuo c c c crazy lovek niao ga song dai mian nai mao mai bu li na ji b zhong ha su ga ao b seban ze nai ban zen jia li tai wan zen d lao da nua da nao mu a ji laisu bao da dou ka ge niao dai mai nan qu hai mu sen ji s lai dou g l su ga ao b neng dai(1,2,3 uh uh?) x3 (1,2,3 give me that)woo~ wooget you get you get you onturn me turn me turn me onwoo~ woo~you know it know it know it girli'm gonna get younai me li sou gai ba gan bu li kiao ji gou nai kong kuang dui n xin zang dou ne la gou ma lan dage qim ao b xi nai gai ba jiao hai mai n na bao la gou get get get get loveone wang ha xi n dai lou a pu mu ca m miang sai gin tatwo tu ji wa yi ji l sa ji le na be lin men zai n sagthree si disen gou tong yi xin zang ai ba ki dai ne gi n gongfour pao gi l han da miang na lan o b danai d ge wen ka si mai nao sai gi gou ohwang ha ne gao ao ji nao bu ni gao ohturn it up zhun bi duai se turn it up nan ba jiao seturn it up mi qi dou lou c c c crazy loveturn it up na gu hai zhuo turn it up na sa liao zhuoturn it up nao ga gai hai zhuo c c c crazy love
Get You(韩文版) LRC歌词
[ti:get you 韩文版]
[ar:notice]
[al:notice同名专辑]
[by:candy]
[00:02.09]get you
[00:03.06]词曲:Notice
[00:03.81]演唱:Notice
[00:04.77]k niao l bao sun gan nai ma mai gou qin da k niao n da nai si ta yi
[00:09.91]mai liao gi nem qiao wei te ga gie b qi e ma lao n mou tai ke niang wan biao kai
[00:17.76]ceng sun nai se goodgirl pa mai n bad girl ao dao niao jia gi lai ka gou xi b gai man d le
[00:25.33](1,2,3 uh uh?) x3 (1,2,3 give me that)
[00:31.62]woo~ woo~
[00:35.53]get you get you get you on
[00:37.40]turn me turn me turn me on
[00:39.32]woo~ woo~
[00:42.74]you know it know it know it girl
[00:44.81]i'm gonna get you
[00:46.27]turn it up zhun bi duai se turn it up nan ba jiao se
[00:49.90]turn it up mi qi dou lou c c c crazy love
[00:53.28]turn it up na gu hai zhuo turn it up na sa liao zhuo
[00:57.12]turn it up nao ga gai hai zhuo c c c crazy love
[01:01.35]k niao ga song dai mian nai mao mai bu li na ji b zhong ha su ga ao b se
[01:07.55]ban ze nai ban zen jia li tai wan zen d lao da nua da nao mu a ji lai
[01:15.67]su bao da dou ka ge niao dai mai nan qu hai mu sen ji s lai dou g l su ga ao b neng dai
[01:24.54](1,2,3 uh uh?) x3 (1,2,3 give me that)
[01:29.93]woo~ woo
[01:33.22]get you get you get you on
[01:35.48]turn me turn me turn me on
[01:37.19]woo~ woo~
[01:40.26]you know it know it know it girl
[01:42.38]i'm gonna get you
[01:44.14]nai me li sou gai ba gan bu li kiao ji gou nai kong kuang dui n xin zang
dou ne la gou ma lan da
[01:51.24]ge qim ao b xi nai gai ba jiao hai mai n na bao la gou get get get get love
[01:59.34]one wang ha xi n dai lou a pu mu ca m miang sai gin ta
[02:02.06]two tu ji wa yi ji l sa ji le na be lin men zai n sag
[02:05.19]three si disen gou tong yi xin zang ai ba ki dai ne gi n gong
[02:08.62]four pao gi l han da miang na lan o b da
[02:11.19]nai d ge wen ka si mai nao sai gi gou oh
[02:17.79]wang ha ne gao ao ji nao bu ni gao oh
[02:26.01]turn it up zhun bi duai se turn it up nan ba jiao se
[02:45.41]turn it up mi qi dou lou c c c crazy love
[02:48.43]turn it up na gu hai zhuo turn it up na sa liao zhuo
[02:52.31]turn it up nao ga gai hai zhuo c c c crazy love
分享歌词至:}

我要回帖

更多关于 lvyoudeqingwa 的文章

更多推荐

版权声明:文章内容来源于网络,版权归原作者所有,如有侵权请点击这里与我们联系,我们将及时删除。

点击添加站长微信